Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Medya Land, 2010 yılında kurulmuş bir reklam ajansıdır. Kreatif çizgileriyle yola çıkmış bu oluşum bir çok markayı içinde barındırıp geniş bir ağda hizmet vermektedir.
Geniş çizgileri ve yenilikçi düşüncüleriyle bir çok işe imza atmıştır.
Hedefimiz düz çizgiler ve bakış açısında ilerleyen kitlelere yenilikçi olmayı ve gelişmeyi sağlamaktır.
Günümüze gelene kadar hiç bir zaman prensip ve vizyonunu kaybetmemiş, tüm iş ortaklarına marka çözümlemelerine yeni bir değer katmış bir tık yukarı çıkarmıştır. Proje ve fikirleriyle yeni renkler oluşturup bu renkleri hayatınıza katmayı hedeflemiş çizgilerinden asla vazgeçmeyen bir yol izlemektedir.
Alternatif Çözümler Üretmek.

Hedefimiz

Günümüzde 7’den 70’e birçok insanın tercih ettiği sosyal ağlar artık hayatın bir vazgeçilmez parçasıdır. Üstelik bilgisayar, tablet ve mobil aygıtlar gibi birçok cihazda kullanılabiliyor. Kampanyalardan, indirimlerden haberdar olma, arkadaşları bulma, her an çevrenizle iletişim kurma, yaşanılan güzel anları paylaşmak gibi birçok özelliği Keyfi Mekan da bulabileceksiniz. Hiç kuşkusuz sosyal ağlar içerisinde zamanla Keyfi mekan yerini alacaktır. Çünkü her yaştan, her kesimden, her eğitimden insana hitap eden bu kapsamlı proje, herkes için bir şey bulundurmaktadır. Basit kullanımı ve güncelleştirmeleriyle pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılabilecek olan Keyfi Mekan ın kullanıcı sayısını giderek arttıracaktır. Keyfi Mekan sayesinde tüm arkadaş çevreniz ve ailenizle iletişim halinde olmanız mümkün. Keyfi Mekan çok kapsamı içinde barındıran sosyal bir platformdur,sektörleri kullanıcılarla buluşturarak hem sektörlerin daha çok gelişmesini sağlamak hemde kullanıcıların herhangi bir ürünü,hizmeti bilinçi kullanma veya satın alma amacını hedeflemektedir.Bünyesine Kültürel ve Tarihi tanıtımları da katarak Kültürel ve sosyal alanlarda ekonomiye katkı sağlamayı hedefler.

Amacımız

Tüm dünyada kullanılan birçok sosyal platform var, milyonlarca insan kullanıyor ve günümüzde en büyük reklam pazar payı sosyal ağlarda dönmektedir. Neden Türkiye’ nin kendi sosyal platformu yok ? Neden yerli sosyal platform hayata geçirip kendi pazar payımızı yaratıp, biz dünya pazarına açılmıyoruz? Ve sayabileceğimiz bir çok neden var…. Keyfi Mekan Projesi yukarda bahsedilen birkaç nedenden dolayı, bu nedenleri zamanla ortadan kaldırmak amacını hedefleyen sosyal bir platformdur.